049 53 77 55
049 46 39 19

Shto Peshe
me programin Transformohu

Menyra më e shpejtë dhe më e lehtë për
të shtuar peshë

Vetem €110

Porosit programin per shtim peshe

më shumë se

PERSONA KANE Shtuar PESHE ME programin TONË, A DO TE Jesh ti personi i radhes?

Paraqitjet tona mediatike dhe ofrimi i keshillave si ekspert për fitnes, nutricion dhe shëndet ne televizinone, radio dhe portale si:

SI DHE NE SHUME TELEVIZIONE, radio dhe PORTALE TJERA

Njoftohu me ekipen transformohu

Artor berisha

Nese doni të transformoni trupin tuaj dhe të keni vetbesim si kurre më parë atëherë unë mund të ju ndihmoj..Unë jam këtu qe të keshilloj dhe ta tregoj hap pas hapi rrugen per ti arritur suksesin e deshiruar. Krejt çka duhet prej teje është me vendos

leonard nikaÇi

Nese eshte nje gje qe e urrej, atehere ajo duhet te jene arsyetimet. Gjeja me e lehte per tu bere kur konfrontoheni me situata te veshtira eshte qe te nxjerrni arsye qe tu ikni puneve apo pergjegjesise.

 

Shpetim KaliÇani

Asgjë nuk është gjenetike, duhet vetëm punë dhe këshilla nga ekspertet. Nuk është e pamundur me pas trupin në formën të cilën gjithmonë e keni dëshiruar, dhe për me tepër pa përdorur substance të dëmshme për trup, mjaft e dekurajuat veten, bukurisë së brendshme jepi formë nga jashtë.


Çka shËrben programi transformohu

Te arrini fizikun si te hollivudit

Programi TRANSFORMOHU permban gjithqka qe ju duhet juve te arrini fizikun e endrrave tuaja

minimizon shtimin e dhjamit gjatË shtimit të peshes

Transformohu ju pergadit planin e detajuar ne baze te trupit tuaj. Shto peshe shpejte dhe lehte me neve

Maksimizon Shtimin e muskujve

Programi TRANSFORMOHU permban formulen e duhur qe te shtoni sa me shume muskuj dhe te formesoheni

CfarË perfshin programi transformohu

planin e detajuar te ushqimit

Plan i krijuar për ty në bazë të:

 • Qëllimit tënd
 • Të dhënava tuaja personale, shëndetësore dhe fizike
 • Stilit të jetesës
 • Llojit tënd të trupit
 • Çdo ditë të javes ushqime ka të ndryshme dhe të shijshme 
 • “Cheat Meal” here pas here
 • Balancim i vlerave ushqyese dhe kalorive qe te arrini te shtoni peshe sa me lehte 

planin e ushtrimeve

Plani ushtrimeve perfshin:

 • Video udhëzuese si me I performu ushtrimet
 • Demonstrimi i teknikës së çdo ushtrimi
 • Komplet rutina javore e lehtë për tu përmbajtur dhe që maksimizon shtimin e peshës 
 • Ndarja e ushtrimeve për formësim sa më të lehtë të muskuj

planin e suplementeve

Plani i suplementeve perfshin:

 • Instruksionet për të gjitha suplementet që të duhen me përshpejtu procesin e shtimit te peshës
 • Kur duhet t’i përdorni këto suplemente
 • Sa herë në ditë duhet me I përdorë
 • Sasia ideale e suplementeve për trupin tënd
 • Kombinimi i suplementeve për rezultate maksimale

"Pas 8 javesh do e falenderosh veten qe ja ke fillu sot"

100% kthim tË parave

Ne jemi te bindur se nese i permbaheni programit do te arrini rezultate. Në qoftë se ju keni permbajt programit 100% dhe nuk keni arrit me pa rezultate atëhere vetem na dergoni email brenda 30 ditësh dhe ne do te ju kthejmë 100% të parave tuaja.

Disa nga transformimet

Dieta transformohu eshte per ty nese:

Ke provu cdo menyre per te shtuar peshe

Ke provu çdo menyrë për të shtuar peshë dhe nuk ke arritur rezultate? Shto peshe me ne. Programitransformohu funksion për të gjithë sepse është e lehtë per tu permbajtur pasiqë përmban ne vete llojllojshmeri te ushqimit dhe nuk bëhet monoton.

Je i zanun me pune, familje dhe obligime tjera

Programi transformonhu është përfekte për të gjithë ata qe jane te zanun me shumë obligime pasiqë permban llojllojshmeri te ushqimeve i dhe te  i gjeni ne cilindo supermarket apo restauran. Shto peshe duke i konsumuar ushqiemt tuaja te preferuara

Deshiron rezultate te shpejta

Programi transformohu sjell rezultate te shpejta dhe efektive. Ju varesisht prej peshes qe e keni mundeni ti shtoni deri ne 10kg për 8 javë. Ne gjithashtu sigurohemi qe ju të mos  shtoni dhjam si dhe do mesoni formulen për mbajtejn në kontroll të peshës tuaj. Cfare po pret? Shto peshe tani!

Aje gati me
u transformu?

Vetem €110

Porosit programin per shtim peshe

Copyright© Transformohu 2014 - 2018